Kołobrzeska Karta Turysty i Mieszkańca Must-Visit

Kołobrzeska Karta Mieszkańca rusza już 1 lipca. Program oferuje osobom zameldowanym lub płacących w Kołobrzegu podatki różnego rodzaju zniżki. Dzięki karcie pojedziemy np. taniej rowerem miejskim, skorzystamy z ulg socjalnych czy też darmowej rozrywki w ośrodkach miejskich.

Dziś jednak chcielibyśmy przedstawić Wam inną propozycję skierowaną zarówno do mieszkańców jak i turystów, licznie odwiedzających pomorze zachodnie. Projekt Kołobrzeskiej Karty Mieszkańca i Turysty – Must-Visit.

Z myślą o Was stworzyliśmy mapę wyjątkowych miejsc w Kołobrzegu i okolicy, które po prostu trzeba odwiedzić!

Do programu przystąpiły najlepsze restauracje, kawiarnie, atrakcje oraz usługi w regionie. Ideą programu Must-Visit jest zapoznanie mieszkańców oraz turystów z największą ilością ciekawych miejsc w Kołobrzegu i okolicy. Karta Rabatowa Must-Visit uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek w ponad 50 punktach w regionie. Cała rodzina Kołobrzegu może korzystać z nielimitowanych rabatów i cieszyć się najlepszymi atrakcjami w regionie.

Z Kartą Must-Visit wszystko jest jasne i przejrzyste. Od samego początku wiesz ile zapłacisz za kartę i jakie zniżki przysługują Tobie i Twoim bliskim. Nasza karta posiada 2 opcje 7 i 14 dniową to Ty decydujesz jak długo chcesz korzystać z atrakcyjnych rabatów. Kartę możesz kupić wcześniej, wystarczy przy zakupie wybrać datę ważności i cieszyć się morzem rabatów już od pierwszego dnia urlopu.

Przykładowo wybierając 7 dniową opcję karty Must-Visit, możesz cieszyć się z nielimitowanych zniżek w ponad 50 punktach w Kołobrzegu i okolicy. Jedna karta pozwala aż 5 osobom korzystać z morza rabatów, przez cały tydzień!

Sprawdź ile możesz zaoszczędzić już jednego dnia  (przykładowe oszczędności dla 5 osób):

  • śniadanie w Kawiarnii Coffeedesk (3x kawa, 2x świeżo wyciskany sok, 3x śniadanko i 2x kanapka)oszczędzasz 16 zł,
  • zabawa w Pomerania Fun Park  (bilet rodzina 2+3)oszczędzasz 27 zł,
  • obiad w restauracji Wichłacz GrillHouse (1x zupa, 1x szaszłyk, 1x filet z kurczaka, 2x ryba, 2x dodatki, 5x napój)oszczędzasz 22 zł,
  • deser w Caffe Venezia Moderno (2x ciasto, 1x gofr, 2x deser lodowy)oszczędzasz 7zł.

Łącznie zyskujesz aż 72 zł już pierwszego dnia!

A to dopiero początek, im więcej korzystasz tym więcej oszczędzasz!  Koszt 7 dniowej karty zwraca się już po jednym obiedzie!

Sprawdź gdzie możesz korzystać z rabatów i kup kartę już dziś!

Ekipa Must Visit