TOP atrakcje dla dzieci w Kołobrzegu kiedy pada deszcz.

Jak powszechnie wiadomo w czasie deszczu dzieci się nudzą, szczególnie podczas wypoczynku. Brzydka pogoda potrafi pokrzyżować niejeden wakacyjny plan.

Co robić, kiedy pogoda nas nie rozpieszcza? Na pewno nie siedzieć w domu!

Zobaczcie TOP 6 atrakcji w Kołobrzegu, którym niestraszna brzydka pogoda!

1. Pomerania Fun Park

Powodów, aby odwiedzić to rozrywkowe miejsce jest wiele. Pierwszym może być fakt, iż jest to zdecydowanie najbardziej rodzinny Park Rozrywki. Kolejnym to, że jest to jedna z najlepszych atrakcji dla dzieci w Kołobrzegu i okolicy!

Park oferuje odwiedzającym świetną rozrywkę przez cały rok. Na jego terenie dostępne są liczne atrakcje sezonowe, jak i całoroczne — to jeszcze jeden powód, aby tu przyjechać!

Kiedy jest ładna pogoda, możemy korzystać ze wszystkich stref największego Parku Rozrywki w regionie. Natomiast gdy pogoda płata nam figle, na gości Pomeranii czeka olbrzymia hala zabaw o powierzchni 3000 m2!

Jest to jedyne takie miejsce na Pomorzu!

W środku hali zabaw znajdziemy:
  • Zjeżdżalnie tradycyjne ( do 8 m).
  • Zjeżdżalnie rolkowe i tubowe.
  • Baseny z kulkami.
  • Trampoliny.
  • Strefę boisk.
  • Pociąg.
  • Automaty oraz wiele innych atrakcji.

Pomerania Fun Park to miejsce, które zapewnia całą masę rozrywki całej rodzinie, nawet kiedy pada deszcz.

Polecamy wszystkim i tym małym i tym większym.

Z kartą Must-Visit 10% zniżki na bilety wstępu!

2. Ukryta Kraina

400 m2 interaktywnego świata pełnego magii i niesamowitych przygód czeka na Ciebie i Twoich bliskich!

Poznaj zabawnego Pana Wiewióra, zobacz co słychać olbrzymiego 5-metrowego krokodyla Zębusia. Sprawdź, porabiają skrzaty i wróżki, które mieszkają w tej zaczarowanej Krainie. Weź różdżkę w dłoń i niczym prawdziwy czarodziej rzucaj zaklęcia, odkrywając tajemnice Ukrytej Krainy. Świetna zabawa dla najmłodszych!

Z kartą Must-Visit otrzymasz 10% rabatu na wejście.

3. Muzeum 6D maszoperia

Podczas brzydkiej pogody możesz również wybrać się z dziećmi na wyprawę do świata pełnego magii i wspaniałych legend o nadbałtyckich rybakach.

Wciel się w rolę kapitana statku i przeżyj porywającą morską przygodę. Dzięki okularom 3D możesz podziwiać ponad 500 m2 wspaniałych trójwymiarowych rysunków. W Maszoperii, w przeciwieństwie do innych Muzeów, możesz dotykać wszystkich eksponatów i w pełni korzystać z całej niezwykłej ekspozycji.

Wspaniała rozrywka dla całej rodziny!

Z kartą rabatową Must-Visit 10% zniżki na bilety wstępu.

4. Muzeum Patria Colbergeris — dobra lekcja historii miasta.

W podziemiach Ratusza mieści się niezwykła „Ojczyzna Kołobrzeg”, czyli Muzeum „Patria Colbergienisis”. Powstało w 2014 roku z miłości do Kołobrzegu i jego historii.

Muzeum zostało podzielone na 5 sal tematycznych. Znajdziemy w nich rozmaite zabytki związane z ciekawą przeszłością miasta. Odkryjemy również tajemnice i historię kołobrzeskiej Twierdzy i jej oblężeń. Warto zobaczyć!

Z kartą rabatową Must-Visit aż 20% rabatu na bilety wstępu!

5. Miasto myszy

Podczas brzydkiej pogody warto również wybrać się w podróż do dzikiego lasu i poznać najmniejsze ssaki świata – myszki pigmejskie.

Wpadając z wizytą do Miasta Myszy, możemy sprawdzić, jak pracują myszy na farmie albo zobaczyć jak odpoczywają na wakacjach. Jesteś ciekawy, jakie mają zwyczaje czy też, jakie mają ulubione przysmaki?

Mysie Miasto to wyjątkowa atrakcja dla całej rodziny oraz idealne miejsce, aby pokazać dzieciom, jak przyjazne potrafią być te malutkie gryzonie.

Składa się z 6 sal, a każda z nich prezentuje inną scenerię. Prawie 500 małych myszek przemieszcza się codziennie kolorowymi korytarzami wspaniałej, porośniętej trawą krainy.

Z kartą rabatową Must-Visit 10% rabatu na bilety wstępu!

6. Muzeum Bursztynu — poznaj tajemnicę wyjątkowego surowca!

Bursztyn nazywany Złotem Północy od lat towarzyszy mieszkańcom nadbałtyckich miejscowości. Od wieków ceniony jest przez jubilerów a dla niektórych, stał się obiektem pożądania, skrywającym w sobie wiele tajemnic.

Odkryj jego tajemnicę i wybierz się do muzeum Bursztynu. Dowiedz się więcej na temat jego historii. Zobaczy niesamowite okazy oraz techniki jego obróbki!

Z kartą Must-Visit.pl otrzymasz 10% rabatu na bilety wstępu!

...i wiele więcej !

W Kołobrzegu odbywa się również cała masa warsztatów i zajęć dla dzieci. Są to m.in. lekcje muzealne, zajęcia teatralne oraz taneczne, warsztaty gotowania, spotkania ze znanymi osobami, wykłady, zajęcia sportowe i wiele więcej.

Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami w Kołobrzegu i okolicy.

Zapraszamy również nasz profil na Facebooku, na którym znajdziesz najświeższe informacje!

Mamy nadzieję, że powyższe pomysły pomogą Wam miło spędzić czas, nawet kiedy jest zła pogoda. Bez wątpienia przekonacie się, że pomimo brzydkiej pogody, Kołobrzeg oferuje sporo atrakcji dla całej rodziny.

Z kartą Must-Visit zyskujesz rabaty do ponad 50 wyjątkowych miejsc!

 

Do następnego!

Ekipa Must-Visit.